Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияНовости

Суші від "Майдан-Брок" та "Фестивалю Суші"– кращого дарунка собі до Дня закоханих годі й бажати!

Суші – кращого дарунка собі до Дня закоханих годі й бажати! 13 лютого, саме напередодні Дня святого Валентина, вже втретє в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» нагороджували переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi».

З Днем Міста дорогі білоцерківці!

Директор рекламно-інформаційного агентства «БЛІЦ» Богдан Яременко та колектив редакції тижневика «Майдан-Брок» вітають усіх з Днем Міста!

Першачки з багатодітних сімей до школи готові!

29 серпня у Білій Церкві 13-й рік поспіль провели акцію «Школярик», організовану ГО «Спілка неповних та багатодітних сімей «Ластівонька». Загалом 72 дитини з багатодітних сімей, які цього року підуть до першого класу, отримали нові рюкзачки та набори канцтоварів…


Структура собственности

Подписка на новости

Конкурс від "Майдан-Брок" та МАО

Акции!   /  Конкурс від "Майдан-Брок" та МАО


Офіційні правила конкурсу від мережі паназійської кухні МАО

1. ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

До участі в конкурсі допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Конкурс проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників конкурсу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для недопущення до участі у конкурсі.

3. ПОДАРУНКИ

Упродовж конкурсу можна виграти 3 подарункові сертифікати на суму 400 грн, 300 грн  та 200 грн на придбання продукції паназійської кухні МАО.

4. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Конкурс розпочинається з 14 березня 2019  і закінчується 14 квітня 2019 р.

Умови:

 1. Бути учасником офіційної групи МАО у Фейсбуці  (www.facebook.com/MAO.BC/)

 2. Поставити лайк офіційному посту про конкурс, поділитися ним із друзями у себе на сторінці «Фейсбуку». Запис зберігати до кінця розіграшу

 3. В офіційній групі МАО під записом з конкурсом, в коментарях, додати друга (наберіть символ @ і почніть писати ім’я, потім вибрати з меню, що випадає, потрібну людину. Ця людина отримає повідомлення, що його відзначили в коментарях).

Репости акційного запису дійсні до 15.04.19.

Переможці визначаються системою RANDOM.ORG 15.04.19.

Фото переможців будуть опубліковані в щотижневику «Майдан-Брок».

      5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці конкурсу нагороджуються в ТОВ «РІА «БЛІЦ» подарунковими сертифікатами від мережі паназійської кухні МАО безкоштовно. Подарункові сертифікати на суми 200, 300 та 400 грн у загальній кількості 3 шт. Визначення переможця відбудеться 15 квітня 2019 року об, 11.00. Результати, як обирався переможець, будуть опубліковані у групі «Фейсбуку» https://www.facebook.com/MAO.BC/. Нагородження проводиться орієнтовно 16 квітня 2019 р. об 11.00 у  ТОВ «РІА «БЛІЦ» за адресою: м. Біла Церква, вул. Гагаріна 5, оф. 22.

Обмін подарункових сертифікатів на продукцію від мережі кафетеріїв паназійської кухні МАО проводиться одноразово в обмін на дійсний подарунковий сертифікат у закладі «МАО», що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 7. Сертифікат діє до 14.06.19. Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

Сертифікат не діє на адресну доставку продукції. Сертифікат можна обміняти  як на напої в закладі, так і на страви.

Додаткову інформацію можна дізнатись у газеті «Майдан-Брок» №11-15, за телефоном (0456) 39-10-31, на сайті blitz.com.ua та в групі https://www.facebook.com/MAO.BC/

6. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу