Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (0456)39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияНовости

У День закоханих без суші ніяк!

14 лютого, в День святого Валентина, вже вдруге в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» нагороджували переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi». Як і в минулому році, поласувати улюбленими суші та отримати подарункові сертифікати могли учасники, обрані за принципом випадковості. До речі, одна з них виявилася настільки фартовою, що вже вдруге здобула перемогу у конкурсі… Які сюрпризи підготували організатори в цьому році та чим так впала в око переможниця випадковому «рендому», читайте далі…

Вітаємо з Днем святого Валентина

Колектив рекламно-інформаційного агенства "БЛІЦ" вітає з найбільш романтичним святом у році - Днем святого Валентина. Нехай доля буде до Вас прихильною і подарує ту людину ,яка завжди буде Вас підтримувати, любити, піклуватися і цінувати кожну мить поруч з вами. А якщо Вам пощастило відшувати подібний скарб, бережіть його! Дякуємо за те, що Ви разом з нами!

Визначення переможців конкурсу до Дня Святого Валентина

13 лютого 2018 року в агенстві РІА"БЛІЦ" пройшов розіграш конкурсу до Дня Святого Валентина від кафетерії "Festival Sushi" та щотижневника "Майдан-Брок".


Структура собственности

Подписка на новости

Вкусные подарки ко Дню Влюбленных за один репост

Акции!   /  Вкусные подарки ко Дню Влюбленных за один репост


Офіційні правила конкурсу від кращого щотижневика міста "Майдан-Брок" та мережі кафетеріїв "Фестиваль суші"


 

1. ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ

Організатором конкурсу є ТОВ РІА «БЛІЦ»  (надалі – “Організатор”). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

До участі в конкурсі допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників конкурсу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для недопущення до участі у конкурсі.

3. ПОДАРУНКИ

Упродовж конкурсу можна виграти 3 подарункові сертифікати на суму 250 грн + сет «Лямур», 200 грн + рол «Філадельфія» та 150 грн + рол «Фірмовий фестиваль». Подарункові сертифікати обмінюються на суші в кафетеріях «Festival Sushi».

4. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Конкурс до Дня святого Валентина розпочинається з 18 січня 2018 і закінчується 12 лютого  2018 р.

Учаснику необхідно вступити в офіційну групу у «Фейсбуці" www.facebook.com/FestivalSushi, поставити лайк цього запису та зробити репост на свою сторінку у «Фейсбуці» та в коментарях додати друга (наберіть символ @ і почніть писати ім’я, потім вибрати з меню, що випадає, потрібну людину. Ця людина отримує повідомлення, що його відзначили в коментарях)

Репости акційного запису дійсні до 12.02.18.

Переможці визначаються системою RANDOM.ORG 13.02.18.

Фото переможців будуть опубліковані в щотижневику «Майдан-Брок».

5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці конкурсу нагороджуються в ТОВ «РІА  «БЛІЦ» подарунковими сертифікатами та ролами від кафетеріїв «Festival Sushi» безкоштовно. Подарункові сертифікати на суми 150, 250 та 300 грн у кількості 3 шт. Роли: сет «Лямур», рол «Філадельфія» та рол «Фірмовий фестиваль» відповідно до сертифікатів. Визначення переможця відбудеться 13 лютого 2018 року об 11.00 год. Результати, як обирався переможець, будуть опубліковані у групі «Фейсбуку» www.facebook.com/FestivalSushi. Нагородження проводиться 14 лютого 2018 р. об 11.00 год.  в ТОВ «РІА  «БЛІЦ» за адресою: м. Біла Церква, вул. Гагаріна 5, оф. 22.

Обмін подарункових сертифікатів на продукцію від мережі кафетеріїв «Festival Sushi» проводиться одноразово в обмін на дійсний подарунковий сертифікат в кафетеріях міста Біла Церква. Сертифікат діє до 1.04.18. Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

Додаткову інформацію можна дізнатись у газеті «Майдан-Брок» №3-6, за телефоном (0456) 39-10-31, на сайті www.idbc.com.ua, blitz.com.ua та в групі www.facebook.com/FestivalSushi

6. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.

 Результати розіграшу дивитися ТУТ

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (0456)39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу