Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

Феєрія вражень для маленьких “ластів'ят”

Новости   /  Феєрія вражень для маленьких “ластів'ят”

Феєрія вражень для маленьких “ластів'ят”

05.06.2018

1 червня, в перший день літа, Біла Церква гучно і весело відзначала довгоочікуване свято дітвори – Міжнародний день захисту дітей. Протягом дня в різних районах міста проходили святкові заходи для дітей.От і на масиві Таращанський чути нестримний гомін малечі під час розваг і приємних несподіванок.

Важливо, що гостями свята стали вихованці спілки неповних сімей «Ластівонька», зокрема саме для них так старалися організатори... А свято відбулося за ініціативи Надії Карпенко – голови ГО «Фонд громади Білоцерківщини», та її однодумця Віктора Шаравари.

Спочатку діти розважалися, для них аніматори підготували цікаві ігри, конкурси, міні-атракціон, потім ласували різними смаколиками.

Ну, а потім дітлахів потішили крутимконцертом. Бурхливими оплесками вітали місцевих зірочок: призерку конкурсів «Слов’янський базар - 2016», «Чорноморські ігри», фіналістку «Голос діти - 4» Катю Манузіну, тандем сестричок Каті та Лізи Баліцьких, одна - акторка і телеведуча, а інша дуже захоплюється хореографією. Чоловічий склад артистів був не менш солідним: композитор, аранжувальник, маестро Олексій Сагаловський та золотий голос Грузії в Україні, який в 2011 підкорив серця українців в шоу «Голос країни» – Шмагі Тагіашвілі, подарували присутнім свою творчість.Окрім вокальної феєрії, яку влаштували запрошені зірки, на дітлахів чекала феєрія танцювальна. Вихованці танцювальних студій дивували всіх яскравими номерами та костюмами.

Свою інформаційну підтримку заходу надали: газета “Майдан-Брок” (шеф-редактор Богдан Яременко), Обозреватель, Український форум благодійників, “Асоціація Благодійників України”, “Гурт”, газета “Громадська думка”.

Хоч сонечко і добряче нагрівало, але чудовий настрій, дитячий гомін, усміхнені обличчя вказували на те, що свято вдалося! “Ми вкотре переконалися, як легко робити добрі справи РАЗОМ! Дякую своїм друзям-артистам, які мають у серцях талант і охоче ним діляться з навколишнім світом!» - зазначила організатор Надія Карпенко.

Дійсно, День захисту дітей на Таращанському масиві пройшов весело, музично, творчо і смачно. Дітям сподобалося, а це головне

Наталія Кудрявцева

 

 

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу