Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

На 8 Березня все буде квітково!

Новости   /  На 8 Березня все буде квітково!

На 8 Березня все буде квітково!

08.03.2018

З нагоди 8 Березня у Білій Церкві проходив конкурс від газети «Майдан-Брок» та магазину квітів «Імперія». Щасливчиків, обраних за принципом випадковості, відзначили сертифікатами на придбання квітів та вишуканих вазонів. 6 березня в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу, для них організатори підготували квіткові сюрпризи… Дійсно, що може бути доречніше в Міжнародний жіночий день?

Зазначимо, що організаторами конкурсу виступили ТОВ «РІА «БЛІЦ», що видає щотижневик «Майдан-Брок», та магазин квітів «Імперія» Це перший досвід такої співпраці, який виявився вдалим.  За умовами конкурсу учасники мали вступити в офіційну групу у Фейсбуці, поставити «лайк» запису та зробити репост на свою сторінку, а в коментарях додати друга. Переможців визначила система RANDOM.ORG. Учасники мали шанс виграти 3 подарункові сертифікати на суму 300 грн., 250 грн. та 150 грн.,  які можна  обміняти на квіти у магазині «Імперія».

Ми вперше проводимо подібний розіграш разом з РІА «БЛІЦ», - розповідає флорист магазину Людмила Ярошенко. – Ми одразу вирішили підтримати цю ініціативу і не жалкуємо про це. Про наш магазин знає багато білоцерківців, але завдяки конкурсу про нас дізналося ще більше людей. І це дуже тішить. Ми завжди намагаємося здивувати своїх клієнтів, тому до створення оформлення кожної квіткової композиції підходимо з фантазією і душею. Кожен букет унікальний і неповторний. Тому нас люблять і повертаються знову.   Можу сказати, що всі наші очікування стосовно конкурсу справдилися. Ми бажаємо розвиватися, ставати кращими, тому у подальшому будуть нові цікаві заходи!»

Цього року радість перемоги, позитивні емоції  отримала трійка гарних дівчат. Переможницею конкурсу стала Юлія Хіврич/

Друге місце зайняла Уляна Висіцька.

Сертифікат за почесне третє місце отримала Марія Величко.

Найактивнішу учасницю Інну Самченко відзначили заохочувальним призом.

- Про конкурс я дізналася з мережі Фейсбук. Одразу ж зацікавилася. Я чула про конкурси від РІА «БЛІЦ», але чомусь участі не брала. В минулому конкурсі до Дня закоханих виграла моя кума. Вона сказала, що виграти - це цілком реально, і що мені варто спробувати. Вона надихнула мене, і я вирішила взяти участь. Коли мені зателефонували і повідомили, що я перемогла, я подумала, що це якийсь розіграш. Дійсно, це було неочікувано. Дуже приємно до 8 Березня не лише від чоловіка отримати квіти. Я зараз у декреті, тому для мене це й нові гарні емоції, Свій виграний сертифікат планую витратити на гарненький вазон – це, на мою думку, краще за букет. Я буду за ним як слід доглядати, він буде цвісти і нагадувати мені про мою перемогу. В подальшому планую й надалі брати участь у конкурсах від РІА «БЛІЦ»! Вважаю, що це агентство приносить не лише користь, а й задоволення перед важливими святами», - поділилася своїми враженнями переможниця  Юлія Хіврич, яка отримала сертифікат на 300 грн.

Нагородження переможниць проводили директор ТОВ «РІА «БЛІЦ»» Богдан Яременко та флорист магазину квітів «Імперія» Людмила Ярошенко.

Вітаємо і квітучого вам 8 Березня, дівчата!

Наталія Кудрявцева

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу