Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

«Народна ліга гумору» в Білій Церкві!

Новости   /  «Народна ліга гумору» в Білій Церкві!

«Народна ліга гумору» в Білій Церкві!

14.03.2017

Рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» підтримало таку ініціативу та виступило медійнийним спонсором заходу, забезпечивши висвітлення події на сторінках видання «Майдан-Брок» та на сайті idbc.com.ua – інтернет-порталі новин Білої Церкви.

Перша відбіркова гра «Народної ліги гумору», яка зібрала команди не тільки з Білої Церкви, але й із Києва, Умані, Боярки, Херсона та Скадовського району відбулася в нашому місті 11 березня в Палаці культури «Росава». Гра тривала понад 4 години та ділилася на два заліки – команд молодшої та старшої вікових категорій. Отже, гумору було багато! Тож біло церківці-любителі посміятися могли провести чудовий вечір у компанії відбірних авторських жартів.

Так, це була перша гра, тож говорити про надзвичайно високу майстерність ми не будемо. Але ми будемо говорити про те, що всі хлопці та дівчата дуже старалися та викладалися по максимуму. А це неабияк пророкує успіх. У час, коли значно простіше просто просидіти своє дитинство та юність біля монітора, вони придумують жарти, мало не цілодобово репетирують і зрештою – виступають на сцені, даруючи всім свою творчість, натхнення та кмітливість.  Рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» підтримало таку ініціативу та виступило медійнийним спонсором заходу, забезпечивши висвітлення події на сторінках видання «Майдан-Брок» та на сайті idbc.com.ua – інтернет-порталі новин Білої Церкви.

Журі першу гру оцінило доволі лояльно. Кубок і перепустку в наступний етап отримала не одна команда, а одразу чотири: «Вітаміни», «Татуха Мендєлєєва», збірні Умані та Скадовського району. А загалом команди отримали такі бали: «Титанік» - 92 бали, «Дівчачий батальйон» - 75 балів, «Коліно по море» - 74 бали, «Робота над помилками» - 91 бал, «ТАКО» - 95 балів, «Небезпечний Ліван» - 95 балів, «Світанок Надросся» - 102 бали, «Рука в синиці» - 41 бал, «Звамибулими» - 48 балів, «Татуха Мендєлєєва» - 51 бал, «Смайли» - 50 балів, «Маде ін Унус» - 52 бали, «Вітаміни» - 55 балів.

Журі висловило похвальні відгуки про гру, але вже після виступів дали й декілька настановчих коментарів:

-          Потрібно більше жартів, які актуальні й відповідають сьогоденню, - сказав член журі Макс Неліпа, ведучий багатьох телепроектів на різних каналах (квартирна лотерея «Хто там?», «Програй мільйон», «Погода», «Народна зірка»), учасник проекту «Танці з зірками», капітан збірної КВК «Ковбої Політеху». – Я бачив попередні сценарії кожної команди, але відтоді нічого не змінилося, хоча сталося дуже багато подій, які мали бути згадані під час гри. Деякі жарти були застарими, хоч і намагалися знайти новий кут їхньої подачі.

-          Ми мали заохотити кожну команду, - продовжує голова журі Серж Баюн, письменник, сценарист, композитор, консультант багатьох міжнародних музичних конкурсів та фестивалів, проректор Інституту екранних мистецтв, автор гімну «Народної Ліги Гумору». – Ми знали сильні сторони кожної команди, тому так і були розподілені номінації – вони відповідали перевагам кожної команди. Кожен член журі голосував автономно, тому в результатах ніхто може не сумніватися. Перепустку в наступний етап отримало 4 команди, і це є стимулом, заохоченням для них. У кожної з цих команд є шанси перейти на новий рівень.

-          Який жарт вам найбільше запам’ятався?

-          Мені – про помідори, - каже пан Серж. – Дійсно смішно було.

-          А я скажу, що найкращий жарт іще не написаний. Це класична відповідь, але правдива. Усі молодці, але зірками зможуть стати 1-2 людини. Таким є природній відбір.

-          Що можете сказати конкретно про білоцерківські команди? На якому рівні виступали вони?

-          Біла Церква росте, - каже Серж Баюн. – Те, що тут це набуло такого розмаху, це дуже цікаво та перспективно. Головне, що діти не на вулиці, вони завжди мають куди прийти та розвиватися. Участь брали і студенти, і навіть школярі. За це велика подяка натхненнику цього руху в Білій Церкві Олександру Пугачову.

-          Білоцерківські команди жартують про своє місто не по-злому, а з любов’ю, це дуже відчувалося, - додає Максим Неліпа. – Я вважаю, що Біла Церква стала лідером вирішення різних соціальних проблем через гумор.

Власне, дійсно, участь у конкурсі брали і клуби за місцем проживання, і школи, і центри творчості, і коледжі, і просто ініціативні групи молоді. Тобто кожен, хто хотів випробувати себе в професійному жартуванні, був бажаним гостем. Так, у Білій Церкві створилася своєрідна субкультура, яка має великі шанси перерости у щось відоме, велике , якісне та смішне J Зрештою, сьогодні жарти – то не просто жарти, сьогодні почуття гумору – то спосіб завжди залишатися оптимістом та мати силу долати всі труднощі. Тож як не крути, а жартувати – то весело, цікаво і ще й життєво необхідно. І Біла Церква, сподіваємося, продовжить тримати лідерську позицію в цих починаннях.

Олександра Вовченко

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу