http://blitz.com.ua/ru/news/news2753?print=1


Наш офис в г. Белая Церковь:
Украина, Киевская область, 09117,
ул. Гагарина, 5, оф.22
Тел.:+380 456-39-10-31;
Тел.:+380 456-39-16-83;
Тел.:+380 456-39-98-60
E-mail: owner@blitz.com.ua
www.blitz.com.ua
www.news.blitz.com.ua
Наш офис в г. Фастов:
Украина, Киевская область, 08500,
ул. Шевченко, 31, оф.48
Тел.:+380 4565-6-12-02;
Тел.:+380 4565-6-36-37;
Тел.:+380 067 440-16-09
E-mail: office@nash-gorodok.com.ua


Суші від "Майдан-Брок" та "Фестивалю Суші"– кращого дарунка собі до Дня закоханих годі й бажати!

15.02.2019

Суші – кращого дарунка собі до Дня закоханих годі й бажати! 13 лютого, саме напередодні Дня святого Валентина, вже втретє в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» нагороджували переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi».

13 лютого, саме напередодні Дня святого Валентина, вже втретє в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» нагороджували переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi». Конкурс вже встиг полюбитися білоцерківцям, цього разу він зібрав найбільшу кількість учасників, серед яких виявилося й чимало активних слухачів радіо «БЛІЦ-FM». Як і попередні рази, призові місця визначалися за принципом випадковості. І все для того, щоб зробити свято кохання смачним та незабутнім! Ми таким чином хотіли привітати з Днем закоханих білоцерківців, підготувавши найкращі роли для переможців.

Зазначимо, що організаторами конкурсу виступили ТОВ «РІА «БЛІЦ» (директор – Богдан Яременко), що видає тижневик «Майдан-Брок», та мережа кафетеріїв «Festival Sushi», яка святкує 4-річчя, так би мовити, білоцерківської прописки. За цей час відкрилися та успішно працюють 5 кафетеріїв в різних мікрорайонах Білої Церкви. А нещодавно запрацював і кол-центр, який приймає дзвінки по всій Україні! «Ми робимо все, щоб клієнту було не лише смачно, а й  зручно! В минулому році ми відкрили 4 нових кафетерії в Києві, в цьому році відкриємо ще 5. Отже, ми стаємо більшими і кращими», – стверджує провідний спеціаліст нового направлення мережі кафетеріїв «Festival Sushi» Світлана Новицька.

Як ви зрозуміли, це не перший досвід співпраці РІА «БЛІЦ» та «Festival Sushi». Приємно, що кожного разу маємо позитивний результат, тому агентство  продовжує й надалі втілювати цікаві ідеї та повторювати успіх вдалих проектів. 

Конкурс до Дня святого Валентина, приурочений до 4-річчя мережі кафетеріїв «Festival Sushi»  у м. Біла Церква, проходив з 17 січня до 12 лютого. На кону знову були суші – чи не головна страва для романтичної вечері. Здобути такий смачний «бонус» до свята було дуже просто. Учасники мали вступити в офіційну групу у Фейсбуці, поставити «лайк» запису та зробити репост на свою сторінку, а в коментарях додати друга, причому в необмеженій кількості. Переможців визначила система RANDOM.ORG. От і все!
Учасники мали шанс виграти 3 подарункові сертифікати на суму 300 грн., 250 грн. та 150 грн.,  які можна було обміняти на суші в кафетеріях «Festival Sushi». Приємним додатком до сертифікатів були тематичний сет «Ля-мур», роли «Філадельфія» та «Фірмовий фестиваль».

«Про те, чи проводити третій конкурс разом з газетою «Майдан-Брок», навіть питання не стояло, - розповідає представник «Festival Sushi» Світлана Новицька. - Ми одразу вирішили долучитися до організації заходу. Адже завдяки конкурсу у нас з’являються нові клієнти – це дійсно так. Можу сказати, що наші очікування більше ніж справдилися. Учасників цього року  було значно більше - система «рандом» обирала серед 303 коментарів. Ми в подальшому також плануємо проводити цей конкурс. Білоцерківці вже знають про розіграш суші до Дня закоханих, наші клієнти телефонували до кол-центру і цікавилися умовами конкурсу.

Цього року радість перемоги, позитивні емоції та можливість поласувати улюбленою стравою отримала трійка гарних дівчат.

Людмила Гущина (молода мама у декреті), 1 місце (сертифікат 300 грн.):

- Я часто слухаю радіо «БЛІЦ-FM», неодноразово вигравала там квиточки в кіно. Про конкурс до Дня закоханих я дізналася також по радіо. Вирішила випробувати удачу знову. Дуже сподівалася перемогти! А тому дуже зраділа, коли дізналася про те, що зайняла перше місце! Напевне, я така «фартова» людина. До того ж у цьому конкурсі беру участь вперше, а новачкам, як відомо, таланить! До того ж я дуже люблю суші, тому маю подвійну радість!

Ніна Литвиненко (наразі у декретній відпустці), 2 місце (сертифікат 250 грн.):

- Колись я брала участь у якомусь конкурсі - виграла магнітик... Про конкурс з розіграшом суші я почула по радіо «БЛІЦ-FM», дуже мені подобається ця хвиля! Одразу ж вирішила взяти участь, оскільки дуже люблю японську кухню і часто замовляю суші, зокрема у «Фестивалі». Відмітила в коментарях 5 близьких друзів і чекала результатів. Якщо чесно, я очікувала перемогти, у душі щось таке відчула… Свій виграний сертифікат планую витратити на свої улюблені роли, які залюбки скуштую разом зі своїми близькими.

Марія Семенюк (логопед у дитячому садку) – 3 місце (сертифікат 150 грн.):

- Це, напевне, другий раз у житті, коли я щось виграла! Тому я дуже радію, що увійшла в трійку переможців! Раніше участі в конкурсах не брала, тепер, думаю, що даремноJ Про конкурс дізналася в Інтернеті, бо то є велика силаJ Одразу вирішила взяти участь, адже дуже полюбляю суші. Чесно, я не очікувала отримати повідомлення про виграш. В подальшому буду брати участь у конкурсах від РІА «БЛІЦ»!  

Нагородження переможниць проводили директор РІА «БЛІЦ» Богдан Яременко та  провідний спеціаліст нового направлення мережі кафетеріїв «Festival Sushi» Світлана Новицька.

Наталія Кудрявцева

Все новости
© 2019