Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

Переможців визначено!

Новости   /  Переможців визначено!

Переможців визначено!

02.05.2019

Конкурс від "Майдан-Брок" та "МАО" в Білій Церкві. 15 квітня в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося підбиття підсумків конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі паназійської кухні «МАО», а також нагородження переможців. Призові місця визначалися за принципом випадковості, і це все для того, щоб вручити щасливчикам сертифікати на улюблені суші в улюбленому закладі…

   Конкурс від «МАО». Переможців визначено!
   15 квітня в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося підбиття підсумків конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі паназійської кухні «МАО», а також нагородження переможців. Призові місця визначалися за принципом випадковості, і це все для того, щоб вручити щасливчикам сертифікати на улюблені суші в улюбленому закладі…
   Зазначимо, що організаторами конкурсу виступили ТОВ «РІА «БЛІЦ» (директор – Богдан Яременко), що видає тижневик «Майдан-Брок», та мережа паназійської кухні «МАО». Це перший досвід співпраці у такому форматі. У тому, що він виявиться позитивним, ніхто не мав сумніву. «Ми дуже задоволені конкурсом і не очікували, що стільки наших гостей і просто любителів поласувати суші візьмуть участь! У Білій Церкві працює два ресторани МАО – в центрі міста та на масиві Леваневський, і в обидва приходили гості і цікавилися конкурсом. Можу сказати, що наші очікування більше ніж справдилися. Система «рандом» обирала серед більше ніж 200 коментарів. Чому взагалі вирішили провести такий захід? Нам подобається дарувати своїм постійним гостям радість і гастрономічне задоволення. Тому не економимо на приємних моментах для них…» – розповіла Юлія Коляда, адміністратор мережі 2BRO Gastro Family, куди входить і «МАО».
   Конкурс проходив з 14 березня по 14 квітня. На кону були подарункові сертифікати на суму 400 грн., 300 грн. та 200 грн., який можна обміняти як на напої, так і на страви паназійської кухні в «МАО». Щоправда, замовляти за ними страви з доставкою не вийде, потрібно бути присутнім у закладі. Здобути такий смачний приз було дуже просто. Учасники мали вступити в офіційну групу у Фейсбуці, поставити «лайк» запису та зробити репост на свою сторінку, а в коментарях додати друга, причому в необмеженій кількості. Переможців визначила система RANDOM.ORG. От і все!
   Отже, радість перемоги, позитивні емоції та можливість поласувати улюбленою стравою отримали Наталія Лавренчук, Ірина Шкрум та Артур Кисельов. «Я вперше вирішила випробувати удачу. Чесно, ні на що не сподівалася, а тому дуже зраділа, коли дізналася про свій виграш! Тож на суші до «МАО» піду з подружкою», - поділилася враженнями Ірина Шкрум, яка отримала сертифікат на суму 300 грн. На відміну від неї, «бронзовий» призер Артур Кисельов не вперше бере участь у конкурсах, але з виграшом до цього часу якось не складалося: «Про конкурс дізнався з Фейсбуку, до цього хотів виграти на одному радіо шубу для дружини, а вийшло так, що виграв сертифікат на улюблену страву! Нарешті мені пощастило, скільки ж можна програвати!»
   От і вам бажаємо не упускати свій шанс та вигравати у наступних конкурсах від РІА «БЛІЦ»!

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу