Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

Орфей 2019

Новости   /  Орфей 2019

Орфей 2019

02.05.2019

Майже 30 років поспіль у Білій Церкві, в Палаці культури «Росава», проводиться конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Орфей» за підтримки рекламно-інформаційного агентства "БЛІЦ".

Перемогу на конкурсі «Орфей-2019» здобула Єлизавета Мушина!

Майже 30 років поспіль у Білій Церкві,  в  Палаці культури «Росава», проводиться конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Орфей» за підтримки рекламно-інформаційного агентства "БЛІЦ".

Навесні зала Палацу культури гостинно відчиняє свої двері для всіх бажаючих зануритися в прекрасний світ, світ музики і пісні! А глядач щоразу не втомлюєтеся дивуватися  та захоплюватися вокальним  потенціалом юних талантів.

Тисячі дівчат та юнаків за майже 30 років  взяли участь у вокальному конкурсі «Орфей». А якщо говорити коротко, то цей конкурс для тих, хто не тільки може, але й хоче заявити про себе на всю Україну. До речі, для багатьох він став стартом на шляху до великої сцени. Переможці та лауреати нині гідно представляють Україну у всьому світі.

Цьогоріч про себе заявили 8 талановитих та амбітних вокалістів. Їхнім вокальним даним, артистизму, відчуттю сцени можуть позаздрити навіть маститі співаки.

Умови конкурсу залишилися традиційними. Кожен учасник виконав дві пісні. Першу обрав на свій розсуд, а друга - світовий хіт.Журі було не просто визначити серед цих юних голосистих білоцерківців кращого. До речі, журі конкурсу залишається незмінним. Його представляли: продюсер музичних проектів, заступник керівника ГО «Біла Церква туристична»  Влад Скляр; актор театру та  кіно, ведучий актор театру ім. П. К. Саксаганського Олександр  Шевчук; керівник танцювального колективу «САН РАЙС» і  шоу-балету «АНДРЕС», хореограф Андрій Крят; засновник «Гран-прі» «Орфею»  Марина Градін, Швеція; переможниця  8 сезону «Голос країни» Альона Луценко; засновник і фронтмен групи «ЗА КРАЙ» Руслан Соловйов; член національного союзу звукорежисерів України Олександр Шекщуєв та незмінний голова журі – голова обласної організації національної спілки художників України Олександр Дмитренко.

Після обговорень та дебатів журі все ж визначило  переможців та лауреатів у номінаціях. Ними стали:  Єлизавета Мушина - 1 місце; Марина Самусенко - 2 місце; Катерина  Поліщук – 2 місце; Карина Бондаренко  -  3 місце; Крістіна Яворська  - 3 місце; Єгор Щербаков – приз у номінації «Надія»; Вадим  Василишенко – приз у номінації «Відкриття конкурсу»; Катерина Стороженко – приз у номінації «Артистизм та чарівність».

Конкурс підтримують  постійні меценати та спонсори. Тут варто відзначити, що вже вкотре інформаційну підтримку надає  рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ», тижневик «Майдан-Брок», радіо «БЛІЦ–FM» та  інтернет-портал idbc.com.ua (директор та шеф-редактор Богдан Яременко).

Між виступами конкурсантів лунали музичні дарунки від відомих білоцерківських виконавців та музичних і танцювальних колективів.

Вікторія Швець

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу