http://blitz.com.ua/ru/news/news2779?print=1


Наш офис в г. Белая Церковь:
Украина, Киевская область, 09117,
ул. Гагарина, 5, оф.22
Тел.:+380 456-39-10-31;
Тел.:+380 456-39-16-83;
Тел.:+380 456-39-98-60
E-mail: owner@blitz.com.ua
www.blitz.com.ua
www.news.blitz.com.ua
Наш офис в г. Фастов:
Украина, Киевская область, 08500,
ул. Шевченко, 31, оф.48
Тел.:+380 4565-6-12-02;
Тел.:+380 4565-6-36-37;
Тел.:+380 067 440-16-09
E-mail: office@nash-gorodok.com.ua


19 травня рекламно-інформаційному агентству РІА «БЛІЦ» - 19 років!

21.05.2019

Всі можливі види реклами, які сьогодні існують на ринку реклами, РІА «БЛІЦ» пропонує своїм клієнтам. Компанія також розміщує рекламу на 9-х топових радіостанціях України. Агентство пишається своїми рекламодавцями. Їх чимала кількість. Серед них ряд потужних білоцерківських і фастівських підприємств, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Вони дбають про свою репутацію і просувають свій бізнес саме завдяки рекламі, яку виготовляє РІА «БЛІЦ». Та які амбіції виношує «БЛІЦ» на 2019 рік?

РІА «БЛІЦ» - 19!

19 травня  рекламно-інформаційному агентству  РІА «БЛІЦ»  - 19 років!

Ось уже майже два десятиліття заснований бізнес-проект залишається лідером на ринку рекламно-інформаційних послуг Київщини. Крім того, РІА «БЛІЦ» -  це ще й тижневики «Майдан-Брок»,  «Наш Городок» і радіостанція  «БЛІЦ-FM». Тож читачі та радіослухачі отримують правдиву, цікаву новинну інформацію, а ще стають безпосередніми учасниками різноманітних розважальних розіграшів, які постійно проводить «Майдан-Брок» та «БЛІЦ-FM» за участю спонсорів, постійних клієнтів.

Всі можливі види  реклами, які сьогодні існують на ринку реклами, РІА «БЛІЦ» пропонує своїм  клієнтам. Компанія також розміщує рекламу на 9-х топових радіостанціях України. Агентство пишається своїми рекламодавцями. Їх чимала кількість. Серед них ряд потужних білоцерківських  і фастівських підприємств, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Вони дбають про свою репутацію і просувають свій бізнес саме завдяки рекламі, яку виготовляє  РІА «БЛІЦ».  Та які амбіції виношує «БЛІЦ» на 2019  рік?  Фішка попереднього року – створення та відкриття радіостанції «БЛІЦ-FM», яка впевнено завойовує передові позиції на медійному ринку Київщини. Втім, такі грандіозниі проекти щороку не впроваджуються.

Тож із запитанням, які мікро-, а можливо, макроплани  вибудовує компанія, ми запитали у  її керівника - директора та власника рекламно-інформаційного агентства Богдана Яременка.

-         Скажу так. Із тих задумок, які ми виношували, на жаль, не вдався лише один проект: ми не отримали нову ліцензію на радіочастоти та відкриття  радіостанції в Умані. Конкурс виграло Уманське комунальне підприємство. Це нас трішки розчарувало, але, з іншого боку, і порадувало: не потрібно вкладати величезні кошти в черговий проект. Та перемогою 19-го  року стало значне розширення мережі білбордів. Ми отримали додаткові дозволи і вже встановили конструкції. Наша стратегія на 2019-й – посилити ті позиції, які вже завоювали. По-друге, «приберемо» ті послуги, які себе вичерпали. Єдине, що ми не робимо – це  те, що ні нам,  ні клієнтам не вигідно. Тож компанія продовжує свій рух вперед, а це говорить про  розумний та виважений підхід у роботі керівництва  компанії та вмотивований менеджмент. Наразі більше 800 клієнтів на місяць звертаються до «БЛІЦу» за тими чи іншими послугами. Це замовники з Білої Церкви та району, Фастова та району, Черкаської області, ряду міст і населених пунктів Київщини.  У мене тільки слова вдячності кожному нашому замовнику, кожному клієнту я говорю слова подяки, бо без їхнього розвитку та росту не змогли б відбутися і ми!

Упродовж цих років бізнес-партнери не лише довіряють агенції, а й стали справжніми друзями. Ось що вони говорять:

Влад Скляр, громадський активіст. Співпрацює з компанією РІА «БЛІЦ» 6 років. «Фірма, як і людина, народжується, росте і розвивається. Бажаю, щоб усі співробітники були єдиним механізмом, який завжди працює злагоджено і плідно задля процвітання, роблячи фірму гідним конкурентом на ринку реклами. Дякую вам за співпрацю і професійне  ставлення до своєї справи!».

Наталія Маковська, власниця дитячого магазину «Лімпопо». Співпрацює з РІА «БЛІЦ» 15 років. «Це дійсно потужна компанія, яка постійно розвивається і рухається вперед. Тож бажаю колективу втілення нових і цікавих ідей. Всім здоров’я, успіху та натхнення!».

Валерій Габріадзе, власник ресторану «Суліко». Співрацацює  з РІА «БЛІЦ» з 2012 року. «Від усієї душі вітаю колектив «БЛІЦу» з Днем народження!  Успіхів вам, нових звершень та перемог. Щиро дякую вам за вашу роботу в просуванні мого бізнесу».

І таких щирих вітань на адресу рекламної компанії звучить чимало. Тож з Днем народження, РІА «БЛІЦ», з 19-річчям!

Вікторія Швець

Все новости
© 2019