Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

У перший клас – при повному «екіпіруванні»!

Новости   /  У перший клас – при повному «екіпіруванні»!

У перший клас – при повному «екіпіруванні»!

03.09.2019

Вже не перший рік до доброї справи долучається і рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» на чолі з Б. Яременком, надаючиспонсорську допомогу у придбанні канцелярських наборів для першачків, а тижневик «Майдан-Брок» забезпечує інформаційну підтримку даному заходу.

У перший клас – при  повному «екіпіруванні»!

14 рік поспіль ГО «Спілка неповних та багатодітних сімей «Ластівонька» зі своїми друзями-спонсорами та меценатами провели благодійну акцію «Школярик». Загалом 67 дітей, які цього року пішли до першого класу, отримали нові рюкзачки та набори канцтоварів… Це діти з багатодітних сімей, діти з сімей переселенців із зони АТО, діти з неповних сімей та діти, де в родині є дитина-інвалід.

28 серпня Спілка неповних та багатодітних сімей «Ластівонька» (голова - Оксана Мустафаєва) зібрала разом дітей, їхніх батьків та небайдужих людей, які зробили все, щоб Свято першого дзвоника запам’яталося першокласникам на все життя.

За рахунком це вже 14-та акція для багатодітних сімей, які входять до спілки «Ластівонька». Вже не перший рік до цієї доброї справи долучається і рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» на чолі з Б. Яременком, надаючиспонсорську допомогу у придбанні канцелярських наборів для першачків, а тижневик «Майдан-Брок» забезпечує інформаційну підтримку даному заходу.

На свято завітало багато гостей, серед яких були депутати міської ради та  Валентина Кисельова, яка очолює службу у справах дітей та постійно підтримує даний захід.  

Гості привітали дітей зі святом та побажали успіхів у навчанні, а батькам - радіти їхнім здобуткам. Від спонсорів першокласники отримали портфелики, канцтовари, солодощі, розмальовки. Організатори висловили вдячність за підтримку міському голові Геннадію Дикому, партнеру  з Німеччини - Карстену Хамеру, митрополиту Білоцерківському та Богуславському Августину, Б. В. Яременку, С. М. Масюку, С. І. Грисюку, І. П. Величко, А. С. Даниленку, Ю. В. Фірмовій та В. В. Кропивницькому.  Тож бажаємо діткам гарно навчатися у школі та втілити у життя всі свої мрії!

Наталія Кудрявцева

 

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу