Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

Першачки з багатодітних сімей до школи готові!

Новости   /  Першачки з багатодітних сімей до школи готові!

Першачки з багатодітних сімей до школи готові!

31.08.2018

29 серпня у Білій Церкві 13-й рік поспіль провели акцію «Школярик», організовану ГО «Спілка неповних та багатодітних сімей «Ластівонька». Загалом 72 дитини з багатодітних сімей, які цього року підуть до першого класу, отримали нові рюкзачки та набори канцтоварів…

Від міської влади дітей із початком першого навчального року привітав радник мера Микола Антонюк: «Буквально через декілька днів перший дзвоник пролунає для кожного з вас! Розпочнеться знайомство з новою українською школою – реформою, яка направлена на розвиток молодого покоління. Нехай 1 вересня запам’ятається вам  як велике свято. Бажаю діткам досягти успіхів у навчанні, а батькам - радіти їхнім здобуткам. Нехай сьогоднішні подарунки допоможуть діткам у навчанні». Також з привітаннями виступили народний депутат Хвича Мепарішвілі, депутат міської ради та багатодітний татусь Анатолій Гончар, а також представник депутата Андрія Короля.

Отже, за рахунком це вже 13-та акція для багатодітних сімей, які входять до спілки «Ластівонька». Цього року до проведення акції долучилися представники влади та підприємці Білої Церкви, зокрема спонсорську допомогу у придбанні канцелярських наборів для першачків надало ТОВ «РІА «БЛІЦ»» (директор – Богдан Яременко), а тижневик «Майдан-Брок» забезпечив інформаційну підтримку даному заходу. Загалом 29 дівчат та 43 хлопчики отримали від спонсорів гарні шкільні рюкзаки, канцелярські набори,  солодощі та іграшки. У свою чергу, першачки презентували свої яскраві малюнки на тему «Мирне небо», які волонтери, яких також запросили на захід, обов’язково передадуть бійцям у зону АТО. «Ваші малюнки дійсно зігрівають серця наших бійців, і вони готові віддавати свої життя за те, що ви могли навчатися, ходити до школи під мирним небом», - наголосили волонтери перед тим, як забрати дитячі малюнки. Разом з малюнками  та розписаними прапорцями на схід України вирушить і подяка бійцям 72-ої бригади від Спілки неповних та багатодітних сімей «Ластівонька».

«13-ий рік я стою перед вами і розповідаю про книгу життя. Сьогодні ви на тій сторінці, коли вже треба йти до школи. Гарно навчайтеся та будьте гідними громадянами нашої країни!» - побажала малечі голова Спілки Оксана Мустафаєва.

Перед тим, як вручити діткам подарунки, вона вирішила поцікавитися, ким вони бажають стати після школи. Найбільше виявилося поліцейських, хоча були і пожежники, лікарі, і таксисти, і художники, навіть піаністи… А серед дівчат знайшлися майбутні перукарі, вчителі, стоматологи, але були і принцеси, і навіть продавчині морозива!

Тож бажаємо діткам гарно навчатися у школі та втілити у життя всі свої мрії!

Наталія Кудрявцева

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу