Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

Поспішаймо робити добро

Новости   /  Поспішаймо робити добро

Поспішаймо робити добро

31.08.2018

Під кінець літа, а саме 29 серпня, актив громадської організації «ФОНД ГРОМАДИ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ» разом з друзями-артистами влаштували справжній концерт для хлопчиків, що виховуються та проживають в спеціалізованому дитячому будинку-інтернат міста Біла Церква. Не зважаючи на досить похмурий і дощовий день, все вдалося, бо для хороших справ погода не перешкода.

          Для дітлахів приємним сюрпризом став справжній  концерт надзвичайно талановитих артистів, що стали вже справжніми друзями і постійно підтримують подібні заходи: співак, композитор, аранжувальник, меді-експерт, одним словом – маестро  і просто хороша людина - Олексій Сагаловський та його старанна учениця, дівчинка, що попри свій досить юний вік має низку відзнак - Лауреат Всеукраїнської премії «Талант року – 2017» і «Скарб України», «Яскраві діти України» - Каріна Сотченко, запальні, драйвові, енергійні, мегаобдаровані дівчата, що співають на двадцяти мовах світу і попри свій шалений графік встигають ще й приїхати до діток  – дует «Анна-Марія». Талановита українська дизайнерка, прекрасної душі дівчина  – Жанет фон Клінген привезла одяг зі своєї авторської колекції, який передали дівчаткам з білоцерківської спецустанови «ЛАСТІВОНЬКА», а вела програму найінтелігентніша, найкреативніша ведуча Білої Церкви, також світлої душі людина  - Вікторія Кармазін-Бурлака. Концерт дійсно вдався, пісні, танці, оплески, щире спілкування, а в результаті - щирі усмішки дітей та емоції, які ні з чим не порівняти, все вийшло на славу.

          Ініціаторка святкового го заходу, голова громадської організації «ФОНД ГРОМАДИ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ» - Надія  Карпенко, сердечно дякує всім, хто долучився до благої справи: талановитим артистам і творчим особистостям  за суперпозитивний настрій, що подарували дітям, за логістику - депутату міської  ради і просто хорошій людині  Андрію Петровичу Королю, за смачний обід - другу і однодумцю, директору «Біла Вежа»- Віктору Шараварі. За поширення новин про соціально важливі заходи подяка нашим інформаційним друзям: тижневику  «Майдан Брок», ТК «ГЛАС», «BamBarBia.TV», «ОБОЗРЄВАТЄЛЬ»,  Українському форуму благодійників, Асоціації благодійників України, порталу  суспільно активних громадян - ГУРТ, БЦ – Слухи, «Громадська думка».

           Ось так, разом, об’єднавшись,  всі без винятку причетні до святкової події створили справжнє незабутнє свято для особливих діток. Надія Карпенко зазначає: «Щоразу, коли до них приїжджаю, не перестаю захоплюватися їхніми  талантами:  хтось малює, хтось вишиває, плете, майструє (один хлопчик навіть пропонував взуття полагодити, якщо треба), а п’ятеро з них об’єдналися в гурт і назвали себе  «Половина серця», хочуть виступити на великій сцені, вже думаю,  як здійснити дитячу мрію. Одним словом, вони - незрівнянні і абсолютно такі,  як усі. Безперечно, кожен з цих дітей є особистістю, а українському суспільству треба дивитися на них як на рівних, ніяких бар’єрів немає бути! Бо всі ми різні, проте заслуговуємо на однаково дружній світ. Навіть назва нової пісні Олексія Сагаловського  «Я поруч»  дає розуміти те, наскільки добріший і прекрасніший світ, коли ми разом, коли ми спільні».

Олена Захарова

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу