Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

В Білій Церкві ого як люблять конкурси!

Новости   /  В Білій Церкві ого як люблять конкурси!

В Білій Церкві ого як люблять конкурси!

21.02.2017

20 лютого в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося нагородження переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi». Радість перемоги, позитивні емоції та можливість поласувати улюбленою стравою подарували організатори переможцям.

Примітно, що організатором конкурсу виступило ТОВ «РІА «БЛІЦ», що видає «Майдан-Брок». Це є підтвердженням того, що тут не просто продають рекламу. Щохвилини агентство генерує цікаві ідеї та втілює їх разом зі своїми клієнтами. На його рахунку – не один успішний проект. Білоцерківці про це знають, а тому з нетерпінням чекають наступної «лотереї». Власне, дочекалися. З 26 січня по 19 лютого проходив конкурс. Цього разу на кону були смачнючі суші – чи не головна страва для вечері на двох або в компанії друзів.

Учасники мали шанс виграти 3 подарункові сертифікати на суму 250 грн., 200 грн. та 150 грн., які можна було б обміняти на суші в кафетеріях «Festival Sushi». Приємним бонусом до сертифікатів були суші-сет та фірмові роли.

Ми вперше проводимо подібний розіграш, - розповідає адміністратор мережі Альона Бондаренко. - Дякую за цю чудову ідею РІА «БЛІЦ». Про нас дізналися ще більше людей, з’явилися нові клієнти. Та й кількість учасників нашої групи збільшилася на декілька сотень! Це не може не тішити. Тож у подальшому будуть нові конкурси».

Близько 200 користувачів взяли участь у конкурсі, але смс-ку про перемогу отримали три чарівні любительки японської кухні.

Ольга Сторожук – 1 місце (сертифікат 250 грн.):

- Я постійно замовляю суші у «Фестивалі» та слідкую за новинами в групі. Випадково натрапила на пост, скинула його собі. Подумала: а раптом пощастить! Раніше мені вже поталанило виграти манікюр, то чому не виграти улюблені суші! Тепер думаю почати грати в лотерею.

Тетяна Новохацька – 2 місце (сертифікат 200 грн.):

- На Вокзальній купляла суші, потім по радіо почула оголошення про конкурс і вирішила випробувати свою удачу. Я дуже радію з того, що моя фортуна мене не підвела! Хоча, якщо чесно, я не очікувала виграти…

Аліна Кузьменчук – 3 місце (сертифікат 150 грн.):

- Я, як учасник групи «Фестиваль суші», регулярно перевіряю новини, тому, коли прочитала про конкурс, одразу вирішила взяти участь. До цього ніде не вигравала, тож уявляєте моє здивування, коли отримала повідомлення про виграш?! Я – великий сушіман, тому кращого подарунка годі й бажати!

Нагородження переможниць проводили керівник відділу реклами газети «Майдан-Брок» Костянтин Козаренко та адміністратор мережі «Festival Sushi» Альона Бондаренко.

Ніхто з дівчат і не очікував, що «рендом» з двох сотень обере саме їх, та були сподівання, які справдилися, з чим і вітаємо! До речі, усі як одна збираються поласувати саме «Філадельфією» - от що значить топова позиція! Смачного!

Якщо Ви також хочете долучитись до проведення конкурсів з газетою «Майдан-Брок» телефонуйте (050) 469 33 66 або приходьте за адресою: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22.
Деталі співпраці та рекламну кампанію конкурсу дізнавайтесь у менеджера рекламно-інформаційного агентства «БЛІЦ».
#Майданброк #риаблиц #блиц #конкурс #победитель #реклама #новости #белаяцерковь

https://www.facebook.com/blitz.ua/?ref=bookmarks

 

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу