Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

Наши изданияСтруктура собственности

Подписка на новости

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАШ ГОРОДОК!

Новости   /  З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАШ ГОРОДОК!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАШ ГОРОДОК!

24.05.2017

Стаття, яку Ви побачите перед очима, присвячена події, якій радіє увесь наш колектив, адже 5 травня редакція «Нашого Городка» святкує 14 років з моменту заснування журналу.

Стаття, яку Ви бачите перед очима, присвячена події, якій радіє увесь наш колектив, адже 5 травня редакція «Нашого Городка» святкує 14 років з моменту заснування журналу.

А почалося все з того, коли фастівський приватний підприємець Володимир Бородін вирішив започаткувати рекламно-інформаційний тижневик «Наш Городок», перший номер якого Фастів побачив 5 травня 2003 року. Через рік його викупив Богдан Яременко, який і по сьогодні залишається його власником та головним редактором. «Зміна влади» позитивно вплинула на періодичне видання і стала часом його подальшого розвитку і розквіту.

З цього моменту «Наш Городок» спіткали приємні зміни: обкладинка стала кольоровою, удосконалився дизайн та верстка, поступово збільшувалась кількість сторінок, доповнювалась тематична насиченість видання. Основний акцент пав на короткі, цікаві, актуальні та незаангажовані інформаційно-насичені публікації про події у Фастові та районі.

На даний момент «Наш Городок» - лідер серед ЗМІ Фастівщини внаслідок плідної і злагодженої роботи його колишніх та теперішніх працівників.

Придбати наш журнал, означає тримати в руках видання А5 формату із сотнею сторінок різноманітної тематики. Читач різного віку, від підлітка до пенсіонера, зможе ознайомитися із доступною за викладом, актуальною інформацією таких рубрик: «Новини нашого містечка», «Коротко про головне», «Кримінал», «Люди нашого містечка», «Спорт», «Наше здоров’я», «Мода та стиль», «Рецепти», «Реальні історії з життя» та інші. Щотижня Ви можете розгадати кросворд, пройти психологічний тест, прочитати свій гороскоп, а для зовсім юних цінителів преси є дитяча сторінка розмальовок або «розвивайок».

Високою популярністю у населення користується також послуга подачі приватних оголошень в рубрики: «Авто-мото», «Купівля, продаж та обмін нерухомості», «Дитячі речі», «Запчастини», «Побутова техніка», «Меблі» та інші.

Якщо ж хтось з ваших рідних чи знайомих святкує День народження або ж іншу щасливу подію свого життя, ви можете привітати іменника у вигляді чорно-білого та кольорового вітання. Та головне, ми завжди готові до співпраці, тож на сторінках нашого видання ви можете побачити позицію різних політичних об’єднань, влади та опозиції.  

Оскільки видання не лише інформаційне, ми пропонуємо широкий вибір рекламних послуг з привабливими акціями для рекламодавців.

- Роки йшли, поступово і незворотньо змінювалося все навколо нас. Непрості часи в країні позначились і на нашому виданні, але пройшовши різні етапи свого трудового життя «Наш Городок» зміг вистояти завдяки Вам, наші дорогі читачі. Саме Ви надихаєте нас рости і розвиватися, аби щочетверга кожен охочий зміг залюбки ознайомитися з подіями свого міста, а ми в свою чергу  – «пощупати» труди нашої роботи. Дякуємо, безсумнівно, і нашим партнерам та рекламодавцям за плідну співпрацю. Також зовсім скоро ми запускаємо в роботу довгоочікуваний власний сайт журналу nash-gorodok.com.ua, де розміщуватиметься актуальна інформація про місто та район, приватні оголошення, реклама та ін.,- зазначив власник та головний редактор «Нашого Городка» Богдан Яременко.

Говорячи про «нас», ми маємо на увазі невеличкий колектив Фастівської філії «Нашого Городка», який тримається на п’ятьох чарівних, креативних, трудолюбивих та відповідальних дівчатах: заступнику головного редактора, керівнику Фастівської філії Юлії Шпакович, менеджерах з реклами Ірині Обремській, Вікторії Мовчанюк, Олені Дармостук та журналістові Ангеліні Руденко. Також нам допомагають наші Білоцерківські колеги: дизайнер-верстальник Тетяна Житнюк і трафік-менеджер Катерина Луценко.

Звичайно, за довгих 14 років колектив редакції періодично змінювався. Але ми пам’ятаємо кожного, адже усі, хто в меншій, хто в більшій мірі, доклав зусиль, щоб наш рекламно-інформаційний журнал став таким, яким він є зараз та зміг відсвяткувати свій вже 14-тий День народження!

Протягом років свого існування, журнал отримав чимало грамот та нагород, які ще більше надихають та стимулюють редакцію працювати задля міста та фастівчан. І ми щиро вдячні читачам за довіру та нашу багаторічну дружбу. Ми дуже цінуємо Вашу думку, тому якщо у Вас є пропозиції щодо удосконалення нашого видання, надсилайте їх на електронну адресу: info@nash-gorodok.com.ua .

Ангеліна Руденко

 

 

 

 

 

Все новости

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (050) 469 33 66, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу