Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

В разделе:Наши изданияНовости

У перший клас – при повному «екіпіруванні»!

Вже не перший рік до доброї справи долучається і рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» на чолі з Б. Яременком, надаючиспонсорську допомогу у придбанні канцелярських наборів для першачків, а тижневик «Майдан-Брок» забезпечує інформаційну підтримку даному заходу.

РАДІСТЬ ЖИТИ

24 серпня в парку ім. Т. Г. Шевченко відбувся грандіозний благодійний захід в рамках міжнародного проекту «Радість Жити». Цей проект створений з метою підтримки та допомоги людям з онкологічними захворюваннями, їх близьким та рідним, тому РІА «БЛІЦ», щотижневик «Майдан-Брок» та головне радіо міста «БЛІЦ-FM» також долучились до цієї акції . Організатори прагнули показати, що радіти життю можна і потрібно у будь-якій життєвій ситуації.

19 травня рекламно-інформаційному агентству РІА «БЛІЦ» - 19 років!

Всі можливі види реклами, які сьогодні існують на ринку реклами, РІА «БЛІЦ» пропонує своїм клієнтам. Компанія також розміщує рекламу на 9-х топових радіостанціях України. Агентство пишається своїми рекламодавцями. Їх чимала кількість. Серед них ряд потужних білоцерківських і фастівських підприємств, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Вони дбають про свою репутацію і просувають свій бізнес саме завдяки рекламі, яку виготовляє РІА «БЛІЦ». Та які амбіції виношує «БЛІЦ» на 2019 рік?


Структура собственности

Подписка на новости

Флаера, листовки

Полиграфия   /  Флаера, листовки

    Флаер или Листовка – популярный рекламный носитель, используемый в качестве раздаточного материала. Выполняется в ярких сочных красках и является одним из способов быстрой и массовой рекламы или промоакций. А именно, чтобы оповестить публику о предстоящем концерте, выходе новой коллекции одежды, начале распродажи, дающей право на скидку, может быть пригласительным билетом на мероприятие.

    Наиболее используемый формат флаера – 21х10 см, бумага плотностью 80х150 г/м².

    Определенного формата листовок нет, они могут быть разнообразных размеров от А6 до А3.

Виды флаеров, листовок: 

  • Имиджевые
  • Информационные

Флаера, листовки бывают:

  • Односторонние
  • Двухсторонние

Виды печати флаеров, листовок:

  • Цифровая печать
  • Офсетная печать

   

     Если вам нужна печать флаеров, листовок в сжатые сроки, высокого качества и по оптимальным ценам, обращайтесь в РИА «БЛІЦ» по телефону (0456)39-10-31 или (050) 469-33-66

 

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу