Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (04565) 6-12-02
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

В разделе:Наши изданияНовости

19 травня рекламно-інформаційному агентству РІА «БЛІЦ» - 19 років!

Всі можливі види реклами, які сьогодні існують на ринку реклами, РІА «БЛІЦ» пропонує своїм клієнтам. Компанія також розміщує рекламу на 9-х топових радіостанціях України. Агентство пишається своїми рекламодавцями. Їх чимала кількість. Серед них ряд потужних білоцерківських і фастівських підприємств, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Вони дбають про свою репутацію і просувають свій бізнес саме завдяки рекламі, яку виготовляє РІА «БЛІЦ». Та які амбіції виношує «БЛІЦ» на 2019 рік?

Переможців визначено!

Конкурс від "Майдан-Брок" та "МАО" в Білій Церкві. 15 квітня в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося підбиття підсумків конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі паназійської кухні «МАО», а також нагородження переможців. Призові місця визначалися за принципом випадковості, і це все для того, щоб вручити щасливчикам сертифікати на улюблені суші в улюбленому закладі…

Орфей 2019

Майже 30 років поспіль у Білій Церкві, в Палаці культури «Росава», проводиться конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Орфей» за підтримки рекламно-інформаційного агентства "БЛІЦ".


Структура собственности

Подписка на новости

БЛІЦ ФМ

Реклама на радио и ТВ   /  Реклама на радио   /  БЛІЦ ФМ

Радіо «БЛІЦ-ФМ» - місцева і суперпопулярна FM-радіостанція на Білоцерівщині. Ми почали мовлення на хвилі 103.3 FM у вересні 2018 року і вже встигли стати народними улюбленцями рідного міста.

Музичний формат «БЛІЦ-ФМ» –це суперхіти та кращі пісні всіх часів у сучасних обробках, які хочеться наспівувати та під які пританцьовують навіть найсерйозніші директори. 

Наша цільова аудиторія – чоловіки та жінки 25+, свідомі, активні, позитивні, успішні, які багато працюють і люблять розслабитись під хорошу музику!

Постійно спілкуємось з аудиторією, не лише через ефір, а й у  соцмережах, швидко реагуємо на події в місті й регіоні та оперативно їх висвілюємо!

Наші ведучі можуть легко «переплюнути» своєю харизмою та професіоналізмом столичних зірок, вони ті кити, на яких тримається наш енергійний позитивний ефір!

А ще ми дуже любимо дарувати подарунки, тому мало не щодня в ефірі «БЛІЦ-ФМ»проходять цікаві розіграші.

Нас слухає вся Біла Церква, нас люблять і нам довіряють!

«БЛІЦ-ФМ» – 24/7 в ефірі. У нас щогодинні випуски «Новин», круті радіошоу, розіграші, хіт-паради, розважальні, дитячі, пізнавальні програми. Це все створюємо ми самі! І ми цим пишаємось!

Долучайтесь до нас в соцмережах: Instagram: blits103.3 та Facebook: БЛІЦ-FM

Замовити рекламу на радіо "БЛІЦ ФМ"

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (04565) 6-12-02
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу