Главная Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты
Телефоны: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
  Реклама в прессе Реклама на радио и ТВ Полиграфия Наружная реклама Курьерские услуги Реклама в интернет  

В разделе:Наши изданияНовости

У перший клас – при повному «екіпіруванні»!

Вже не перший рік до доброї справи долучається і рекламно-інформаційне агентство «БЛІЦ» на чолі з Б. Яременком, надаючиспонсорську допомогу у придбанні канцелярських наборів для першачків, а тижневик «Майдан-Брок» забезпечує інформаційну підтримку даному заходу.

РАДІСТЬ ЖИТИ

24 серпня в парку ім. Т. Г. Шевченко відбувся грандіозний благодійний захід в рамках міжнародного проекту «Радість Жити». Цей проект створений з метою підтримки та допомоги людям з онкологічними захворюваннями, їх близьким та рідним, тому РІА «БЛІЦ», щотижневик «Майдан-Брок» та головне радіо міста «БЛІЦ-FM» також долучились до цієї акції . Організатори прагнули показати, що радіти життю можна і потрібно у будь-якій життєвій ситуації.

19 травня рекламно-інформаційному агентству РІА «БЛІЦ» - 19 років!

Всі можливі види реклами, які сьогодні існують на ринку реклами, РІА «БЛІЦ» пропонує своїм клієнтам. Компанія також розміщує рекламу на 9-х топових радіостанціях України. Агентство пишається своїми рекламодавцями. Їх чимала кількість. Серед них ряд потужних білоцерківських і фастівських підприємств, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Вони дбають про свою репутацію і просувають свій бізнес саме завдяки рекламі, яку виготовляє РІА «БЛІЦ». Та які амбіції виношує «БЛІЦ» на 2019 рік?


Структура собственности

Подписка на новости

Ретро FM

Реклама на радио и ТВ   /  Реклама на радио   /  Ретро FM

106,2 Белая Церковь                                                                         «Ретро FM» — это прежде всего МУЗЫКА, знакомая, яркая и любимая, которую хочется подпевать и которая создает отличное настроение! «Ретро FM» - это первая встреча, первая любовь, первый поцелуй, это школьный альбом, дискотека в пионерлагере, это праздничная атмосфера, встречи друзей и одноклассников, звёзды и песни, с которыми связана вся наша жизнь!

Музыкальный формат — «золотые» хиты 70-90-х годов: disco, эстрада. При этом радио не отдает четкого предпочтения отечественной или зарубежной музыке. Также в эфире — новости, прогноз погоды «Миколина погода», программа по заявкам «Феличита», «Гороскоп», «Вечеринка Ретро FM».

На данный момент «Ретро FM» – современное, динамичное и модное радио, объединяющее самую широкую аудиторию и сразу несколько поколений слушателей.

Слушатели «Ретро FM»:

  • возраст - 12–49 лет
  • основная группа (60%) - это люди 30-49 лет
  • женщин – 53%, мужчин – 47%.

Заказать радиорекламу на «Ретро FM»

Скачать прайс на размещение рекламы на радио

 

  распечатать Акции Новости Портфолио Клиенты Вакансии Контакты вверх  
Тел./факс: +380 (456) 39-10-31, (067) 280 40 30, (050) 469 33 66
2012 © РИА «БЛИЦ»
- рекламно-информационное
агентство полного цикла
Создание сайтов - ABC.NET.UA
Заказать рекламу